Novinky

 • Ikona hodin 1. července 2024

  Letošní TF-CSIRT meeting se uskuteční v Praze

  Letošní TF-CSIRT meeting se uskuteční v Praze. A  bude se konat v termínu 25. - 27. 9. 2024. Při této příležitosti také oslavíme 20. výročí CESNET CERTS. Program a registraci najdete na webu akce. 
  Ikona šipky
 • Ikona hodin 25. června 2024

  Představili jsme čtyři bezpečnostní projekty na Technologickém dni Ministerstva vnitra ČR

  Prezentovali jsme naše výsledky vědecké a výzkumné činnosti na Technologickém dni Ministerstva vnitra ČR, který se konal 5. června v Praze.Ten byl zaměřený na kybernetickou bezpečnost v programech výzkumu a vývoje ministerstva.

  Ikona šipky
 • Ikona hodin 23. června 2024

  Kolegové se zúčastnili Cyber Europe 2024

  Minulý týden se konalo celoevropské cvičení Cyber Europe 2024, které simuluje kybernetické útoky. Jedná se o rozsáhlé dvoudenní cvičení, kterého se celkem zúčastnilo 26 členských států Evropské unie včetně týmu kolegů a kolegyň z CESNETu. Série cvičení Cyber ​​Europe má za cíl zvýšit připravenost Evropy vypořádat se s rozsáhlými kybernetickými bezpečnostními incidenty. Více o akci se doz
  Ikona šipky
 • Ikona hodin 14. června 2024

  Hledáme nové kolegy do týmu pro datové služby

  Hledáme nové kolegy a kolegyně! Posilujeme tým, který buduje datové služby pro vědu a výzkum v ČR a máme otevřené 4 nové pozice: Vedoucí klíčové aktivity Společné komponenty a služby národní datové infrastruktury (NDI),  DevOps / Systémový administrátor pro datová (m/ž),  Tester - Národní repozitářová platforma (m/ž),  Backend vývojář - Národní repozitářová
  Ikona šipky
 • Ikona hodin 21. května 2024

  Spolupráce s House of Lobkowicz na digitalizaci uměleckých sbírek

  Sdružení CESNET a zástupci rodiny Lobkowiczů podepsali memorandum o spolupráci, jejímž cílem je digitalizace rodových uměleckých sbírek a jejich zpřístupnění široké veřejnosti.

  Ikona šipky
 • Ikona hodin 19. května 2024

  Kolega Aleš Padrta v Českém rozhlase

  Jak se bezpečně pohybovat v prostředí internetu? Rozhovor s kolegou Alešem Padrtou na Českém rozhlase Plzeň o tom, jak mít v online prostředí vše pod kontrolou. Celý rozovor si můžete pustit zde.   
  Ikona šipky

Archiv